Як полегшити біль в суглобах?
Якщо ти натрудила ноги новими туфлями або перетанцювала на вечірці, досить зняти взуття і трохи відпочити, щоб біль пішов.
З захворюваннями суглобів все набагато складніше. Проблема підкрадається поступово, сповіщаючи про себе болем і набряком, втомою і ранковою скутістю. Згодом ці відчуття наростають, рухливість погіршується, а болі стають нестерпними. Танці, заняття спортом і дачні клопоти переміщаються в розряд спогадів, оскільки навіть звичні дії стають надзвичайно складними.
На жаль, від подібних проблем не існує страховки, - вони часто втручаються в життя людей, які перебувають в самому розквіті сил. Однак не варто впадати у відчай! Яскравим тому прикладом є всесвітньо відомий футболіст - улюбленець жінок, приклад для наслідування дітей, та й чого гріха таїти, - об'єкт прихованої заздрості багатьох чоловіків. У сезоні-2013/14 зірку футболу переслідувала низка невдач через болі в коліні, проте спортсмен не здався і отримав в минулому році свою чергову нагороду. Не тільки він, а й інші спортивні знаменитості, відомі тенісисти, боксери, і навіть кінозірки, є чудовим прикладом для наслідування і прикладом боротьби за якість життя.
Як відомо, біль є одним з найбільш тяжких симптомів, який визначає основні страждання і знижує якість життя. Але буває інакше, і мова зовсім не про вкутування суглобів в теплі речі. Варто спробувати Німедар гель, розроблений фармацевтичною компанією Дарниця спеціально від болю, запалення, ранкового набряку і скутості в суглобах і м'язах, а також прострілів у спині.
Німедар гель, завдяки своєму складу, має цілу низку переваг.
Його активний компонент - німесулід, вдало поєднує виражену протизапальну і швидку знеболювальну дію в зоні болю і запалення. За допомогою спеціального компонента, Німедар гель глибоко проникає в підшкірні тканини, м'язи і навіть синовіальну рідину суглобів, ефективно усуваючи безпосередню причину болю - запалення.
Спеціальний допоміжний компонент покращує проникнення німесуліду, а ментол надає шкірі відчуття прохолоди і підсилює знеболюючий ефект.
ВАЖЛИВО!
Німедар гель можна застосовувати до 4-х тижнів, що особливо важливо для тих, кому необхідне тривале лікування.
Німедар гель проникає в зону запалення, усуває біль і дозволяє вести активне життя на протягом всього дня. Для цього потрібно тільки одне — завжди мати його під рукою!
Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення МОЗ України РП №UA 15433/02/01 від 15.09.2016. Ліцензія Серія АВ №598086. Life is good - життя чудове. Відпускається без рецепта. Має протипоказання. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитися з інструкцією на лікарський засіб. Зберігати у недоступному для дітей місці.